close
تبلیغات در اینترنت
متفرقه
loading...

هک شده

متفرقه

هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک

از طرف بنده خدا

عموجون تا فیس بوکت رو با فیس نما هک نکردم پسوردشون رو بچنج

شرمنده ام از روی خصومت شخصی اینکارو کردم

2 تا ایمیلات

این وبلاگت

وبلاگ بلگفات

p30rank

تا سه روز اگه عشقم کشید برش میگردونم و اگر نه حذفش میکنم این سایتو


هکر بازديد : 74 جمعه 01 دي 1391 زمان : 23:4 نظرات ()

وضعیت زنان در آخرالزمان

یکی از مسائلی که در حکومت‌های آخرالزّمان مطرح است، بنا بر اخباری که از معصومان(علیه السلام) وارد گردیده است، سلطه و نفوذ زنان در امور سیاسی می‌باشد:
امیر مؤمنان(علیه السلام) می‌فرماید: «... و آن هنگامی است که زن‌ها مسلّط شوند، کنیزان تسلّط پیدا کنند و کودکان حکومت کنند.»1
«هنگامی که زن‌ها بر تخت سلطنت چیره شوند و بر هر مردی چیره باشند و جز خواسته آن‌ها عملی نگردد.»2
امام صادق(علیه السلام) می‌فرمایند: «و زنان را می‌بینی که به‌سان مردان، مجالس (کنفرانس) راه می‌اندازند.»3

 

وضعیّت اقتصادی زنان در آخرالزمان
 

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که بشر در آخرالزّمان با آن سخت دست به گریبان است، مسائل و مشکلات اقتصادی است. نابسامانی عظیم اقتصادی در سرتاسر جهان به وقوع می‌پیوندد و زنان از این واقعه شوم، در امان نخواهند بود؛ بلکه بیشترین ضربه را آن‌ها خواهند خورد.
امام صادق(علیه السلام) در بیان نشانه‌های ظهور می‌فرمایند: «بعضی از مردان را می‌بینی که از راه فساد زنان خود ارتزاق می‌کنند.»4
(برای مشاهده بقیه به ادامه مطلب بروید)

هکر بازديد : 155 دوشنبه 03 مهر 1391 زمان : 16:8 نظرات ()

وضعیت خانواده ها در آخرالزمان

از ویژگی‌های خانواده مهدی باور، شناخت آسیب‌ها و آفت‌های نگه داشتن خانوادگی در دوران آخرالزّمان، حفاظت و پاک نگه داشتن حریم خانه و خانواده از آسیب‌ها و آفات آخرالزّمانی و جای‌گزینی «فرهنگ انتظار» در برابر «فرهنگ ابتذال» است.


نابه‌سامانی عاطفی در روابط خانوادگی
از مهم‌ترین ناهنجاری های خانوادگی در آخرالزّمان ایجاد گسست شدید عاطفی بین اعضای خانواده و از هم گسیختگی خانواده‌هاست. از منظر احادیث اسلامی، در آخرالزّمان بنیاد خانوده‌ها به شدّت سست و آسیب پذیر خواهد شد و فسادها، فتنه‌ها و آفت‌های فراگیر این دوران، در متن تمام خانه‌های شرق و غرب عالم نفوذ خواهد یافت و نه تنها فرزندان که پدران و مادران را نیز فراخواهد گرفت:
«در آخرالزّمان، خواهی دید که پدران و مادران از فرزندان خود به شدّت ناراضی اند و عاقّ والدین شدن رواج یافته است.1 حرمت پدران و مادران سبک شمرده می‌شود.2 فرزند به پدرش تهمت می‌زند، پدر و مادرش را نفرین می‌کند و از مرگ آنها مسرور می‌شود.3 در آن هنگام، طلاق و جدایی در خانواده‌ها بسیار خواهد شد.4 در آن زمان، فتنه ها چونان پاره‌های شب تاریک، شما را فرا می‌گیرد و هیچ خانه‌ای از مسلمانان در شرق و غرب عالم نمی‌ماند؛ مگر اینکه فتنه‌ها در آن داخل می‌شوند.»5

شهوت‌گرایی و لذّت‌جویی
عفّت و نجابت زنان و مردان آخرالزّمانی در تاخت و تاز اسب وحشی شهوت تاراج می‌گردد و روح ایشان به لجن زاری بدبو از بی‌عفّتی و هواپرستی تبدیل می‌گردد:
(برای مشاهده بقیه به ادامه مطلب بروید)

هکر بازديد : 93 دوشنبه 03 مهر 1391 زمان : 16:1 نظرات ()

سخنان معاون وزیر خارجه کشورمان در مورد فیلم موهن علیه پیامبر

قشقاوی:
انتشار فیلم موهن علیه پیامبر در تضاد با قواعد بین‌المللی حق آزادی بیان است
خبرگزاری فارس: انتشار فیلم موهن علیه پیامبر در تضاد با قواعد بین‌المللی حق آزادی بیان است

به گزارش خبرگزاری فارس، حسن قشقاوی معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان خارج از کشور وزارت امور خارجه در جمع طلاب و نخبگان سیاسی حوزه علمیه سراسر کشور انتشار فیلم موهن علیه پیامبر اسلام را در تضاد کامل با اصول و قواعد بین‌المللی حق آزادی بیان ذکر کرد.

معاون وزیر خارجه گفت: قطعنامه‌هایی که از سال 1999 تاکنون در شورای حقوق بشر پیرامون «توهین به ادیان» به تصویب رسیده و همچنین قطعنامه‌های مشابهی که در کمیته سوم از سال 2006 میلادی تا به امروز به تصویب رسیده‌اند، عموما موضوع «منع اهانت به ادیان» را در قالب مباحث مربوطه به «تبعیض نژادی و بیگانه ستیزی» مورد بررسی قرار داده‌اند.

(برای مشاهده بقیه به ادامه مطلب بروید)

هکر بازديد : 129 چهارشنبه 29 شهريور 1391 زمان : 9:14 نظرات ()

حکم شاهین نجفیhttp://s3.picofile.com/file/7376947632/nn.jpg


این مردک حرام زاده شاهین نجفی که شیطان در لباس انسان است؛ آمده به آن حضرت با ادبیات همان هتاکان سابق، فحاشی و جسارت کرده. در پوستر آهنگش که به نام نقی است، پرچم همجنس بازان را روی گنبد مطهر ائمه (علیهم السلام) به شکلی زشت نمایش داده و به جای کبوتر کلاغ های سیاه ترسیم کرده؛ اشعار زشت و هتاکانه می خواند؛ بعد در بی بی سی میگه بله من تابو شکنی می کنم. میگه من تحت تاثیر کمپین های امام نقی قرار گرفتم و دیدم خیلی جالب هستند. کمپین هایی که زشت ترین توهین ها و فحاشی های بسیار زشت به ائمه اطهار، قرآن، رسول الله، امام زمان و ... می شود.


انشاءالله، جوانان غیور شیعه جوابش را می دهند.حضرات آیات مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، سبحانی، نوری همدانی و ... شاهین نجفی را مرتد و واجب القتل اعلام کردند.
شاهین نجفی ...

او سالها پیش از دانشگاه اخراج و سپس با گروه موسیقی زیرزمینی ادامه حضور داد اما سپس به آلمان رفت و با تشکیل گروهی بنام تپش۲۰۱۲ با افکار مارکسیستی موسیقی های بعضاً سیاسی ارائه کرد. در جریان فتنه ۸۸ از او چندین اثر علیه جمهوری اسلامی و در حمایت از جنبش سبز ارائه شد. “ترانه ندا” برای ندا آقا سلطان، “آلبوم توهم”، ترانه “وقتی خداخوابه” که تصویر تجاوز به ترانه موسوی!! (شخص موهوم ذهن خیال پرداز سبزکها) است....


گفت و گوی این مرتد کثیف با رادیو فردا و اعترافاتش را ببینید :

(برای مشاهده بقیه به ادامه مطلب بروید)

هکر بازديد : 170 چهارشنبه 29 شهريور 1391 زمان : 0:27 نظرات ()

تصاویر عوامل ساخت فیلم موهن علیه پیامبر اسلام

تصاویر عوامل ساخت فیلم موهن علیه پیامبر اسلام

 در روز سه شنبه شخصي با نام سام باسيل با خبرگزاري آسوشيتد پرس و وال‌استريت ژورنال مصاحبه کرد و خود را سازنده فيلم موهن اعلام کرد. بنا به گفته وي، او ساکن کاليفرنيا و ساختمان‌ساز است، وي ادعا کرده است که نويسنده و کارگردان اين فيلم است.

براساس گفته‌هاي باسيل، وي فردي آمريکايي- اسراييلي است که فيلم موهن را سال گذشته ساخته است. اما وزير خارجه رژيم صهيونيستي، هرگونه رابطه شهروندي سام باسيل با سرزمين‌هاي اشغالي را تکذيب کرده است. بنا به گزارشات، هزينه مالي اين فيلم توسط 100 يهودي تامين شده است که حدود 5 ميليون دلار مي‌باشد.

بر اساس تحقيقات انجام شده هيچ مدرک خاصي از سام باسيل يافت نشده است، حتي به گفته برخي منابع اين نام ساختگي بوده و سام باسيلي وجود ندارد. استيو کلين يکي از مشاوران فيلم نيز مدعي شده است که سام باسيل نه يهودي است و نه اسراييلي. اين شخص کاملا گم‌نام است.

گفته مي شود باسيل يک مسيحي قبطي بوده و  در تماس تلفني با يکي از اعضاي فيلم، او گفته است که به اسکندريه مصر رفته تا براي فيلم پول جمع‌آوري کند.

اما سام باسيل واقعي کيست؟

 

نيکولا باسلي ناکولا(Nakoula Basseley Nakoula)

بنا به گفته مقامات آمريکايي، ناکولا نويسنده و کارگردان فيلم موهن است. در مصاحبه‌اي که آْسوشيتدپرس با اين فرد داشته است، وي خود را ناکولا ناکولا معرفي کرده است. وقتي که خبرنگار آسوشيتدپرس از او مي‌خواهد تا گواهينامه خود را براي تاييد هويت نشان دهد ناکولا انگشت خود را روي نام مياني خود " باسلي" مي‌گذارد تا شناخته نشود. Basseley  از لحاظ آوايي با نام "باسيل" شباهت زيادي دارد. در طول مصاحبه ناکولا داشتن هرگونه رابطه با باسيل را انکار کرده است.

به گفته ناکولا او تنها در بخشي از فيلم هم‌کاري داشته است. آسوشيتدپرس درپي تحقيقات محلي متوجه مي‌شود که شماره تلفن که مردي که خود را باسيل معرفي کرده دقيقا در همان آدرسي است که خبرنگار آسوشيتدپرس با ناکولا مصاحبه کرد.

(برای مشاهده بقیه به ادامه مطلب بروید)

هکر بازديد : 133 چهارشنبه 29 شهريور 1391 زمان : 0:22 نظرات ()
تبليغات
 • فروشگاه اينترنتی
 • لينک دوستان

  آرشيو
 • 1394
 • 1391
 • نظرسنجي
  مطالب این سایت را چگونه ارزیابی میکنید؟

  حاضری چند تا صلوات برای تعجیل ظهور امام زمان بفرستی؟